Kdo jsem

Jsem obyčejná žena, ale zkušená životem.

V současné době jsem již starobní důchodce (hrozné slovo starobní )

Mám středoškolské vzdělání obor zdravotní sestra. V tomto oboru jsem pracovala cca 20 let.

Ale, přišla ta sametová revoluce a já začala podnikat. Moje první podnikání bylo otevření půjčoven strojů na čištění koberců. Byly to velké investice na které jsem jsi musela půjčit od banky. Ale podařilo se mi to splatit docela rychle a půjčovny se mi začaly rozrůstat. Tuto činnost jsem ukončila asi po 8 letech - tak zvaní zákazníci přestali stroje vracet a mně přestalo bavit neustálé nahlašování podvodů.

A běžel čas. Vyzkoušela jsem toho mnoho. Vše vypisovat nemá smysl. Byl by z toho román na pokračování.

Na odpočinek jsem se moc těšila ,neboť jsem již 6 let přesluhovala. Když jsem, ale před 3 roky odešla do zaslouženého důchodu, tak jsem se těšila pouze měsíc. ANO pouze měsíc. Byla mi objevena první rakovina- rakovina kůže neboli Melanom. Asi 3 měsíce po ukončení léčby ( snad úspěšné )přišla druhá potvora ( jako kdyby nestačila jedna )- rakovina prsu. No a kolotoč začal znova. Tady to bylo o něco horší- přišla jsem po chemoterapii o vlasy a to mi asi vadilo ze všeho nejvíc.(protože jsem stále ještě žena ). Ale už mi zase nějaké narostly. Jelikož mám úžasného manžela, rodinu, děti, vnoučata a moc fajn přátelé, kteří  jak mohli mně podporovali, ale i také proto, že jsem velký optimista, tak jsi myslím, že již je VŠE za mnou. Rakovina nebo angína, vždyť je to jenom nemoc jako každá jiná.

PROČ  JSEM  ZAČALA ?

Protože jsem byla celý život pracovně dosti čilá, tak nicnedělání mne začalo dost ubíjet. Tak jsem začala brouzdat po internetu a hledat něco, čím bych se tak mohla zabavit. A jednoho dne jsem narazila na nabídku - téměř nic nabídka nekonkretizovala a proto moje zvědavost mi nedala, abych nereagovala. To bylo koncem ledna 2020.

Dozvěděla jsem se, že se jedná úplně o nový referenční MLM ,který vstupuje na náš trh. Nic mi to neříkalo, protože MLM jsem nikdy nedělala. Ale spíše mě zaujala nabídka produktů a vize společnosti. Tak jsem si vyhledávala videa spokojených zákazníků na YouTube a Instagramu. Jelikož jsem nikdy nerada uklízela, tak jsem si to chtěla vyzkoušet na vlastní pěst .

A přátelé, to byla "velká chyba". Fakt, jakmile vezmete jakoukoliv utěrku do ruky, tak jí jen tak nepustíte. Prostě PARÁDA . Nikdy bych tomu nevěřila, že stačí pouze voda a utěrka firmy Greenway. Bez jakékoliv chemie. No a to mne natolik uchvátilo - že v tom jedu. Ne jenom , že šetřím peníze za nenakupování různých čistících prostředků, ale hlavně jsi neničím své, už tak pochroumané zdraví. Imunitní systém mám oslabený tou potvorou, tak proč bych imunitní systém trochu neposilnila tím, že přestanu aspoň používat chemické prostředky na úklid. A na víc šetřím i životní prostředí. A tak dále a tak dále. Nacházím jenom samá pozitiva na tomto projektu. Už jenom co by uživatel těchto produktů, tak i jako podnikatel. ANO podnikatel. Jsem sice ve věku, kdy bych si měla ten důchod užívat, ale mně to prostě nedá. Marketing je velmi štědrý a jednoduchý, produkty úžasné a proto děkuji náhodě nebo-li mé zvědavosti , že jsem nabízenou nabídku přijala. Získala jsem i mnoho skvělých nových přátel a to je také další výhra.

A nyní i já Vám nabízím tuto možnost a už bude pouze záležet na Vás , zda chcete do toho jít či nikoliv. 

V tom já Vám již více neporadím. Já jenom říkám - Život je premiéra .Repríza už nebude.

Rozhodnutí je pouze Vaše a já Vám přeji do života jenom samé dobré rozhodnutí.

Mějte krásný a spokojený život.

Sýkorová Dagmar

P.S. Tato zpověď je psaná srdcem, tak prosím nehodnoťte stylizaci. Děkuji