Firma Greenway nabízí dvě možnosti:

1. Být partnerem firmy a budovat si svůj ekobyznys

2. Být pouze samospotřebitel ( zákazník )

Obojí je možné. 

Můžeš nejprve vyzkoušet produkty co by zákazník a později se stát partnerem firmy. Vstupní podmínky jsou totožné a ceny produktů taktéž.

Předávání prvního Mercedesu v naší skupině po 6ti měsících podnikání s firmou Greenway dne 4.září 2020 v Praze - předáno panu Dr.Grilusovi s chotí. Velká gratulace.

Proces bezplatné registrace

Společnost Greenway má nastavenou registraci tak, že zde na tyto webové stránky neumíme dát link abyste se přímo zaregistrovali. Registrační link má platnost pouze 24 hodin.

Musím Vás zaregistrovat já přes mou internetovou kancelář Greenway tak, že mi budete diktovat údaje, nebo Vám vygeneruji link a ten Vám pošlu a budu Vás já navigovat při procesu registrace.

Proto, pokud jste rozhodnuti začít se mnou spolupráci, případně máte na mne další otázky, tak mě kontaktujte buď na mé facebookové stránce, kde mi zanecháte svou zprávu nebo vypište Vaše údaje do formuláře a já Vás budu následně kontaktovat.

MÁM ZÁJEM 

O SPOLUPRÁCI!

Spolupráce

Vstup do Greenway je zdarma. 

Referenční marketing pro lidi:-)  s přidanou hodnotou!

VYZKOUŠEJ PRODUKTY - ZAMILUJ SI JE - SDÍLEJ:-)

Běžně sdílíte s kamarády kladnou referenci na výrobek, službu když jste spokojený(á)? Určitě ANO. Dostáváte za svoje doporučení nějakou odměnu?

U Greenway ANO! Tak využijte šanci být u toho!

Dělte se o kladné zkušenosti, doporučujte a přitom budujte vedlejší příjem, nebo kariéru.

Není omezení teritoriem, Můžete pracovat v celém světě, kde se právě otevírá trh

. ( nyní cca 70 zemí )

Pracujte z domova, nebo z pláže. Stačí jen připojení k internetu, odvahu a rozhodnutí změnit svůj život! A sdílet své kladné zkušenosti s produkty, které aktivně používáte.

Jste komunikativní? Nebojíte se točit videa, nebo vystupovat life na sociálních sítích? 

BINGO - velká výhoda!Máte v podstatě 60 dní na to, abyste zjistili zda je tento obchod pro Vás. Neříkám ale, že máme všichni čekat na 60-tý den a až tehdy si objednat produkty. Žádný obchod nefunguje bez obratu. No 60 dní je dost dlouhá doba na to, abyste zjistili více o společnosti a produktech . Pokud do 60 dní neuskutečníte objednávku, a tím si svůj účet neaktivujete, budete automaticky z registru firmy vymazáni. Takže ŽÁDNÉ RIZIKO.

Marketingový plán

Podrobný marketingový plán níže.

Marketingový plán podrobně.

Změna aktivačního poplatku od 7.7.2021 bude 35 Euro či 1.000,-Kč 

( Bude stačit 25 PV)

BONUSY

ZÁJEM  O REGISTRACI DO FIRMY GREENWAY

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia.