Výhody výrobků 


Jedinečná čisticí schopnost bez použití domácích chemikálií: K odstranění nečistot stačí běžná voda. Současně je účinnost čištění 3-4krát vyšší než u běžných utěrek.

Mají obrovský absorpční účinek: absorbují a zadržují tekutinu a nečistoty 7x více, než je jejich hmotnost.

Na sucho (nenavlhčené) pohlcují prach: V důsledku elektrostatického účinku, který vznikne v suchém stavu během tření prachové částice jsou pohlceny do struktury nitě a nezůstává na povrchu.

Mají antistatický účinek: suchá utěrka vyrobená z ultra tenkého mikrovlákna odstraňuje až 100% statické elektřiny (počítače, televizory, nábytek, podlahy) Antistatický účinek trvá až 2 týdny.

Snadno odstraňuje mastnotu bez použití detergentů.

Pečlivě ošetřuje jemné povrchy, včetně kůže obličeje a pokožky dítěte.

Mají antibakteriální vlastnosti: zabraňuje výskytu a růstu bakterií, včetně patogenů, díky obsahu nanočástic stříbra.

Po použití produktů zůstává "klinicky" čistý povrch: Mikrovlákno odstraňuje z povrchu předmětů lepivou vrstvu, ve které mikroorganismy žijí, a to je mnohem účinnější než jejich pouhé zničení.

Zachování zdraví celé rodiny: utěrky z mikrovlákna umožňují lidem s alergickou reakcí zcela vyřadit používání domácích chemikálií. Nejmenší částice prachu a nečistot jsou absorbovány do tkaniny spolu s bakteriemi, plísněmi a mikroskopickými roztoči, což zvyšuje hygienický a hygienický stav domácnosti.

Snadno a účinně odstraníte: veškerou nečistotu domácím mýdlem, což zabraňuje množení nebezpečných bakterií v samotné tkanině.

ÚSPORA peněz a času: Každá utěrka AQUAmagic nahrazuje 5-10 litrů detergentů ročně, což ročně ušetří rodinný rozpočet o pár tisícovek, protože už nekupujete úklidové prostředky.

NEPRODUKUJETE PLASTOVÝ ODPAD z čistících prostředků a jste tak zodpovědní k příštím generacím.

Vysoká odolnost proti opotřebení: dlouhodobě udržuje dokonalý vzhled.

Výrobky a obaly jsou vhodné pro následné zpracování, likvidace těchto produktů nepoškodí životní prostředí.